Złota jesień to pora roku pełna kolorów, dźwięków i inspiracji. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych i edukacyjnych zadań oraz rozrywek pełnych jesiennej magii.

Rozwiązywanie zagadek matematycznych związanych z jesienią pomoże dzieciom w ćwiczeniu umiejętności dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Natomiast gra w literaki to doskonały sposób na poszerzenie swojego słownictwa.

Wykreślanki i krzyżówki związane z jesienią testują wiedzę na temat tej pięknej pory roku oraz rozwijają zdolności słowne. W jesiennej scenerii jest także wiele szczegółów do odkrycia, dlatego znajdziesz tu zadania, w których odnalezienie różnic pomiędzy dwoma pięknymi jesiennymi obrazkami może być dobrą zabawą.

Obrazy jesieni pełne spadających liści, dyni i jabłek to idealny temat do kolorowania. Moje kolorowanki jesienne zapewnią relaksująca rozrywkę, a jednocześnie pozwolą dzieciom wyrazić ich kreatywność i przelać na papier kolory jesieni.

Wszystkie szablony i zadania są łatwo dostępne do pobrania i wydrukowania, dzięki czemu Twoje dziecko może cieszyć się nimi w dowolnym miejscu i czasie.

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!