Pobierz obrazki do wydrukowania dla dzieci. Spraw, aby pierwszy kontakt z matematyką wspominały z uśmiechem na twarzy. W tej kategorii znajdziesz szablony z cyferkami, które należy ze sobą połączyć. Połączenie wszystkich punktów tworzy finalną grafikę. Wyobraź sobie radość swojej pociech, kiedy doprowadzi zadanie do końca!

Zapisz sobie łamigłówkę na dysku komputera lub wydrukuj ją bezpośrednio z sali gier. Wszystkie łamigłówki są darmowe. Możesz powielać je wielokrotnie i przesyłać znajomym!

Ćwiczenie polegające na połączeniu w prawidłowej kolejności kropek oznaczonych cyframi pomaga najmłodszym oswoić się z liczbami i umiejętnością liczenia.

Moje darmowe łamigłówki dla najmłodszych to sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!