rozsypanka literowa do ułożenia i obrazek sweterka

Na obrazku widzimy darmowy materiał do pobrania i druku o nazwie "Literak Sweterek", który jest doskonałym narzędziem edukacyjnym dla dzieci. Jest to kolorowa i atrakcyjna grafika, która składa się z dwóch głównych elementów. Po lewej stronie mamy rozsypankę literową - zestaw poszczególnych liter, które dzieci mogą wykorzystać do ułożenia wyrazu. Na prawo od liter znajduje się obrazek sweterka, który jest wesołym i urokliwym rysunkiem, idealnym dla małych dzieci.

Cały obrazek jest w żywej kolorystyce pełnej radości, co na pewno przyciągnie uwagę każdego dziecka. Głównym celem tej zabawy jest ułożenie z poszczególnych liter wyrazu, który odpowiada nazwie przedstawionego na rysunku przedmiotu - w tym przypadku sweterka. Dzięki temu dzieciaki mogą ćwiczyć zarówno swoje umiejętności czytania, jak i rozpoznawania przedmiotów. To doskonały sposób na naukę poprzez zabawę, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu małemu odkrywcy.

#zagadka #zabawa #jesienne ubrania

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!