Czy wiesz, że wspólnie z dzieckiem możecie stworzyć własny papier? Nasz ekologiczny e-book nie tylko pokazuje, jak to zrobić, ale również zawiera szczegółowe instrukcje składania papierowych cudów!

Oprócz instrukcji obrazkowych, dołączamy również linki do filmików, które pokazują, jak wykonać każdy projekt. To doskonałe wsparcie dla tych, którzy wolą wizualne instrukcje. Nasz e-book to nie tylko sposób na kreatywne spędzenie czasu, ale także lekcja ekologii. Uczy, jak można wykorzystać materiały z recyklingu, tworząc coś pięknego i użytecznego. To idealna okazja, aby nauczyć dzieci szacunku do środowiska i kreatywnego myślenia.

Chcielibyśmy zobaczyć, jakie cuda stworzyliście! Podzielcie się swoimi pracami, wysyłając nam zdjęcia na Facebooku lub Instagramie. Wasze dzieła mogą inspirować innych!

#zabawa #gra #dla dzieci #rywalizacja #plansza

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!