Generatory łamigłówek dla dzieci | Salagier.pl
Generatory łamigłówek dla dzieci to narzędzia online umożliwiające tworzenie krzyżówek, wykreślanek i zakodowanych obrazków w prosty i szybki sposób.

Dzięki generatorowi krzyżówek możesz pomóc dzieciom w nauce nowych słów i utrwalaniu już znanych. Jeśli natomiast chcesz zachęcić malucha do ćwiczenia spostrzegawczości i koncentracji, skorzystaj z generatora wykreślanek. Z kolei generator zakodowanych obrazków pomoże pobudzić wyobraźnię Twojej pociechy i rozwinąć jej umiejętności manualne.

Wszystkie generatory są proste w obsłudze, a plansze z łamigłówkami gotowe są do pobrania lub wydrukowania. Zachęcamy do korzystania i nauki poprzez zabawę!


Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!