Kim jest rudy Hej! Z tej strony Rudy z DrTusz.pl. Jestem drukarkowym doktorem, który zajmuje się badaniem zarówno drukarek, jak też tuszów i tonerów odpowiadających za drukowanie. Wkłady do drukarek nie mają przede mną tajemnic. Same drukarki zresztą również!

Pomagam drukować taniej i doradzam w kwestii wyboru odpowiednich urządzeń. Prowadzę drukarkowy blog, na którego łamach publikuję swoje poradniki, rady i drukarkowe ciekawostki. Lubię sport oraz efektywne spędzanie czasu z moją wesołą drużyną! Ty też możesz bawić się razem z nami! Moja Sala Gier to miejsce, w którym każdy znajdzie rozrywkę dla siebie! To co? Od czego zaczynamy? Kolorowanek? Łamigłówek? A może rebusów? Do dzieła!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!