Witaj w miejscu, gdzie znajdują się różnorodne materiały do pobrania i wydrukowania, które pomogą uczcić wiele wyjątkowych świąt i specjalnych okazji.

Znajdziesz tu motywy związane z andrzejkową magią, wróżbami i zabawami oraz wzory, które pomogą przygotować się na czas miłości i radości, jakim jest święto Bożego Narodzenia. Mam też wiele inspirujących materiałów związanych z tradycjami i symbolami Wielkanocy. A jeśli chcesz wyrazić swoją wdzięczność i docenić pracę nauczycieli to moje laurki, kartki czy życzenia będą idealnym pomysłem. Natomiast szablony masek pomogą przygotować się do karnawałowej zabawy.

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!