Boże Narodzenie to czas magii, radości i wspólnego spędzania czasu z rodziną. Aby uczynić ten czas jeszcze bardziej wyjątkowym, przygotowałem wiele przyjemnych zabaw z myślą o najmłodszych.

Kalendarz adwentowy dla dzieci to świetny sposób na odliczanie dni do Bożego Narodzenia. A w szczególności, gdy przedstawia urocze rysunki do pokolorowania. Natomiast kolorowanki świąteczne do druku będą doskonałą formą zabawy, wprowadzającą w świąteczną atmosferę.

Dodatkowo, posiadam szablony etykiet na prezenty, które nadadzą upominkom jeszcze bardziej świątecznego charakteru. Oprócz tego, świąteczne zabawy umysłowe, takie jak zadania matematyczne, literaki czy krzyżówki, to doskonała rozrywka intelektualna w duchu świątecznej magii.

A jeśli Twoje dziecko uwielbia pisać listy do Świętego Mikołaja, wyrażając swoje życzenia, to jesteś we właściwym miejscu. Znajdziesz tu wzory listów, które można spersonalizować, a następnie wysłać na biegun północny.

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!