Różnice - Różnice artykuły szkolne

Różnice "Artykuły Szkolne" to darmowy materiał do pobrania i druku, przeznaczony dla dzieci. Zabawa polega na znalezieniu 10 różnic między dwoma obrazkami. Obrazki przedstawiają artykuły szkolne, takie jak: drukarka, akcesoria szkolne. Jest to świetny sposób na rozwijanie uważności i kojarzenie elementów wizualnych u młodszych odbiorców. Gra ta może być odpowiednia dla każdego wieku - od przedszkolaka po nastolatka - i będzie stanowić doskonałe ćwiczenie logicznego myślenia!

#drukarka #zabawa #dla dzieci #przybory szkolne #spostrzegawczość

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!