dwa obrazki różniące się od siebie dziesięcioma szczegółami

Darmowy materiał do pobrania i druku, o nazwie Różnice 'Złota jesień', to wspaniała zabawa dla dzieci, która polega na znalezieniu dziesięciu różnic między dwoma obrazkami. Na pierwszy rzut oka, obie ilustracje wyglądają identycznie, ale przy bliższym przyjrzeniu się, możemy dostrzec różne detale, które odróżniają je od siebie. Obie sceny przedstawiają piękny jesienny krajobraz. Niezwykle kolorowy i szczegółowy obrazek, który na pewno przyciągnie uwagę każdego dziecka!
Jednak, jak sugeruje nazwa, pomiędzy tymi dwoma obrazkami jest dziesięć różnic. Czy to kształt chmur na niebie, ilość liści na drzewie, czy kolor ubrań na jednym z dzieci - każda różnica jest unikalna i wymaga uważnej obserwacji. To wspaniała zabawa dla dzieci, która nie tylko bawi, ale także rozwija zdolności percepcji wzrokowej i koncentracji. Dzieci będą musiały się skupić, aby znaleźć wszystkie różnice, co jest świetnym ćwiczeniem dla ich umysłów. Pobierz i wydrukuj ten materiał teraz, a Twoje dzieci będą miały gwarancję godzin zabawy!

#zabawa #dla dzieci #liście #szalik #jesienne ubrania #przyroda #spostrzegawczość

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!