Odwiedź mój magazyn i pomóż mi zrobić porządek z paczkami. Czeka ich cały stos. Musimy je rozładować, a następnie ułożyć na półkach.

Roboty jest co niemiara. W dodatku mamy ograniczony czas. Musisz też uważać na niewymiarowe przesyłki. Za każdy dobrze wykonany ruch, otrzymasz dodatkowe sekundy na wykonanie pracy i poprawienie wyniku. Pamiętaj jednak, że jeden błąd kończy rozgrywkę.

Zarezerwuj dużo czasu. Nigdy nie kończy się na jednym podejściu. Ta darmowa gra wciąga!

#magazyn #kartony #tusz #drukarka #zabawa #gra #dla dzieci

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!