Gra w Plaster Miodu rozwija umiejętność taktycznego myślenia i przewidywania. Pobierz szablon do gry Plaster Miodu, wydrukuj go i zaczynaj zabawę. To świetna rozrywka dla dwóch osób. Wiek uczestników nie ma znaczenia. Poza szablonem do gry potrzebne są dwa długopisy, kredki lub flamastry o różnych kolorach.

Jak grać w Plaster Miodu

Nasz szablon do gry składa się z trzech mniejszych plastrów, dzięki czemu rozgrywkę można podzielić na trzy rundy. Każdy plaster, jak to w pszczelim ulu, ma kształt sześciokąta. Wewnątrz każdego z nich znajduje się sześć punktów. Gracze łączą je ze sobą na zmianę, za pomocą linii. Każde dwa punkty można połączyć tylko jeden raz. Nie mogą się one połączyć tak, aby powstał z nich trójkąt o bokach tego samego koloru.

Jeśli gracz poprowadzi linie tego samego koloru, z których ułoży się trójkąt, wygrywa jego przeciwnik. Kiedy żaden z graczy nie popełni błędu, nie ułoży swoich linii w trójkąt i wyczerpią się wszelkie możliwości dalszego kreślenia linii, wówczas daną rundę kończy remis.

Mój szablon do gry w Plaster Miodu składa pozwala na 3 rundy zabawy. Pobierz go lub wydrukuj bezpośrednio z przeglądarki.

Plansza do gry w Plaster Miodu
#zabawa #gra #dla dzieci #rywalizacja #pszczoła #plansza

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!