Generator zakodowanych obrazków to darmowe narzędzie online, które pozwala na tworzenie własnych ukrytych obrazków za pomocą kolorowych kodów.

Jak używać generatora?

Aby stworzyć swój obrazek, wybierz kolor z palety i klikaj pola na siatce, by kolorować je według własnego pomysłu. Jeśli się pomylisz, użyj prawego przycisku myszy, aby usunąć kolor z konkretnego pola lub naciśnij przycisk “Wyczyść”, aby usunąć wszystkie kolory z planszy.

Po ukończeniu tworzenia, generator automatycznie wygeneruje kod kolorów, które dziecko będzie musiało wykorzystać, aby odkodować obrazek. Plansza z gotową instrukcją kodowania jest gotowa do pobrania lub wydrukowania.

#klapki #morze #wakacje #plaża #zabawa #dla dzieci

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!