Generator krzyżówek dla dzieci to narzędzie online, które umożliwia tworzenie krzyżówek w prosty i szybki sposób. Generator losuje 10 pytań z bazy haseł, a następnie tworzy krzyżówkę poprzez umieszczenie ich w odpowiednim miejscu w siatce. Hasła dotyczą głównie tematyki drukarkowej, czyli tego, co nasz kolorowy Doktorek lubi najbardziej :)

Jak używać generatora krzyżówek?

Bardzo prosto! Aby wygenerować krzyżówkę z innym zestawem haseł, kliknij “Generuj nową”. Plansza jest gotowa do pobrania lub wydrukowania bezpośrednio ze strony. A jeśli jakieś hasło okazało się zbyt trudne, to możesz podejrzeć je klikając “Rozwiązanie”.

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!