Generator wykreślanek dla dzieci to darmowe narzędzie, które pozwala na generowanie wykreślanek związanych tematycznie z środowiskiem szkolnym i biurowym. Każda wykreślanka składa się z siatki liter, w której ukrytych jest 7 słów. Hasła mogą być umieszczone pionowo, poziomo i na ukos, co sprawia, że zabawa jest jeszcze ciekawsza i bardziej wymagająca.

Jak używać generatora wykreślanek?

Nasz generator wykreślanek jest łatwy w użyciu. Jeśli chcesz wygenerować nową wykreślankę, kliknij “Generuj nową”. Gotową planszę z wykreślanką możesz pobrać lub wydrukować bezpośrednio ze strony. A jeśli któregoś z haseł nie możesz dostrzec, to możesz skorzystać z opcji “Rozwiązanie”, która pokaże, gdzie znajdują się wszystkie szukane słowa.

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!