jesienne obrazki których nazwy należy odnaleźć w planszy wykreślanki

Zapraszamy do świetnej zabawy słownej z naszą najnowszą wykreślanką o tematyce jesiennej! Na obrazku widzimy kolorową planszę pełną liter, w której ukryte są nazwy typowych jesiennych obiektów. Nasz materiał o nazwie "Wykreślanka 'Jesienne obrazki'" jest dostępny do darmowego pobrania i wydruku, idealny na popołudniową zabawę dla Twojego dziecka.

Wykreślanka to doskonałe ćwiczenie na rozwijanie umiejętności czytania i ortografii u dzieci. Zabawa polega na odnalezieniu i wykreśleniu słów z planszy, które są związane z jesienią. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie ukryte słowa? Zabawa gwarantowana!

#czekolada #dla dzieci #słowo #szalik #zwierzęta #kalosze #spostrzegawczość

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!