wykreślanka ze słowami związanymi z latem

Na tym darmowym materiale do pobrania i druku dla dzieci znajduje się wykreślanka o nazwie "Lato". Obrazek przedstawia planszę wypełnioną literami, na której widnieją słowa związane z latem. Zabawa polega na tym, że dzieci mają za zadanie wykreślić podane słowa z planszy, które składają się z różnych liter. Słowa te są związane z letnimi aktywnościami, przyrodą i przedmiotami charakterystycznymi dla tej pory roku. Dzięki tej zabawie dzieci będą miały okazję rozwijać swoje umiejętności pisania, czytania i koncentracji, jednocześnie bawiąc się w letnich klimatach.

#klapki #parasol #biwak #wakacje #zabawa #słowo #palma #lody #spostrzegawczość

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!