Rebusy - Rebusy letni wakacyjny rebus

Rebus "Żaba, gol. mrówka" to zabawna i kreatywna łamigłówka dla dzieci w każdym wieku. Jest ona dostępna do pobrania i druku zupełnie za darmo. Zadaniem graczy jest odgadnięcie hasła, które skrywa się pod obrazkami przedstawiającymi tytułowe stworzenia. Gracze biorą udział w szukaniu słów lub ich fragmentów, które trzeba wykreślić, dodawać bądź zmienić miejsce po to by odszyfrować hasło. To doskonałe narzędzie edukacyjne do ćwiczenia logicznego myślenia oraz poprawiania językowych małego detektywa!

#piłka #zagadka #zabawa #dla dzieci #żaba #owad #zwierzęta

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!