Rebusy - Rebusy karta balony

Rebus "Karta, balony" to świetny materiał do pobrania i druku dla dzieci. Zawiera obrazki przedstawiające kartę i balony, z których nazw wycina się lub dodaje litery tworząc nowe słowa. Jest to idealna rozrywka dla maluchów w każdym wieku, ponieważ uczą one logicznego myślenia oraz spostrzegania różnic między słowami. Dzięki tej łamigłówce mali gracze mogą ćwiczyć swoje umiejętności jasnego formułowania myśli oraz poprawić swoje umiejscowienie liter wewnątrz słowa.

#balony #zagadka #zabawa #dla dzieci #karty

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!