labirynt w kształcie plastra miodu z pszczółką w środku

Labirynt "Pszczoła" to darmowy materiał do pobrania i druku, stworzony specjalnie dla dzieci. Na obrazku widzimy labirynt w kształcie plastra miodu, a w jego środku znajduje się urocza pszczółka. Labirynt jest prostą planszą, na której zadaniem jest odnalezienie drogi Rudego do celu. Celami jest tytułowa pszczoła,, którą Rudy musi znaleźć. To świetny sposób na rozwijanie logicznego myślenia i umiejętności orientacji przestrzennej dla najmłodszych. Pobierz ten kolorowy labirynt i spraw, by Rudy dotarł do swojego celu!

#zabawa #pszczoła #przyroda

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!