Labirynty - Labirynty wypelnij kolka

Labirynt "Wypełnij Kółka" to darmowy materiał do pobrania i druku, przeznaczony dla dzieci. Zadaniem użytkownika jest odnalezienie drogi od każdego wypełnionego kółka do pustego, które należy pokolorować w ten sam sposób. Plansza składa się z linii i łamanych kształtów tworzących labirynt oraz z niewielkiego obrazka przedstawiającego bohatera - Rudego. Dzięki swojej prostocie Labirynt „Wypełnij Kółka” może być idealnym sposobem na rozpoczęcie przygody z logiczną grą edukacyjną – gdzie wygrywa ten, kto pierwszy dotrze do celu!

#zabawa #kolor

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!