Labirynty - Labirynty ciasto Rudego

Labirynt "Ciasto Rudego" to wspaniała darmowa gra planszowa przeznaczona dla dzieci. Przygotowana jest ona do druku i można ją łatwo pobrać z internetu. Labirynt składa się z prostych pól, na których należy odnaleźć drogę bohatera - Rudego - do celu, czyli ciasta rudego! Zadaniem gracza jest wyznaczenie trasy po labiryncie i doprowadzenie go bezpiecznie do końca. Gra stanowi doskonałe ćwiczenie umysłowe dla młodszych uczniów, rozwijając ich myślenie przy okazji oferując im masę zabawy!

#zabawa #ciasto

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!