labirynt w kształcie piramidy z kremem do opalania jako cel

Na kolorowej grafice widzimy labirynt w kształcie piramidy. Labirynt składa się z prostych ścieżek, które prowadzą do celu. W centrum labiryntu znajduje się krem do opalania, który jest przedstawiony jako cel, do którego należy dotrzeć. Na planszy możemy dostrzec również postać opalonego Rudego, którego zadaniem jest odnalezienie drogi do celu. Rudego można zidentyfikować po jego charakterystycznym wyglądzie. Labirynt "Krem do opalania" to darmowy materiał do pobrania i druku, przeznaczony dla dzieci. To wspaniała zabawa, która pozwoli rozwijać umiejętności logicznego myślenia i koncentracji.

#zabawa #słońce #przyroda

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!