kolorowanka - żółw na polanie

Dla małych artystów przygotowaliśmy darmowy materiał do pobrania i druku - kolorowankę "Żółw". Ta wspaniała rysowanka to idealna zabawa dla dzieci, które uwielbiają kolorować i poznawać różne zwierzęta. Na kolorowance znajduje się duży obrazek żółwia do pokolorowania oraz mniejszy, już pokolorowany wzór, który dziecko może odtworzyć. Żółw to fascynujące stworzenie z krępymi łapkami i twardym pancerzem. Dziecko, korzystając z tej kolorowanki, będzie miało możliwość bliższego poznania tego cudownego zwierzęcia. Może także nauczyć się ciekawych faktów o żółwiach i ich życiu.

#rysowanka #zabawa #dla dzieci #zwierzęta #żółw

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!