kolorowanka - uśmiechnięta ośmiornica na dnie morza

Kolorowanka "Ośmiorniczka" to darmowy materiał do pobrania i druku, który jest przeznaczony specjalnie dla dzieci. Na obrazku widzimy uśmiechniętą ośmiornicę, która znajduje się na dnie morza. Jej ramiona rozciągają się w różnych kierunkach, a pyszczek pełen jest radości. Kolorowanka składa się z dużej ilustracji, która jest przeznaczona do pokolorowania oraz mniejszego wzoru, który został już pokolorowany i może służyć jako przykład dla dziecka. To świetna zabawa dla maluchów, które lubią rysować i bawić się kolorami. Dzięki tej kolorowance dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię, zdolności manualne oraz kreatywne podejście do sztuki. Obrazek przedstawia przyjemny motyw związany z morzem i zwierzętami, co może zainteresować dziecięce dzieci, które interesują się tymi tematami.

#rysowanka #morze #zabawa #dla dzieci #zwierzęta

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!