Kolorowanka szkoła

Kolorowanka "Szkoła" to darmowe materiały do pobrania i druku, przeznaczone dla dzieci. Jest to doskonała zabawa, która rozwinie wyobraźnię i sprawi, że czas upłynie na tworzeniu pięknych obrazków. W skład kolorowanki wchodzi duży obrazek do pokolorowania oraz mniejszy już gotowy do odtworzenia przez malucha. Ten rysunek idealnie nada się jako pretekst do rozmawiania o szkole - można omawiać pojedyncze elementy czy uczucia związane ze szkołą. Dzięki tej rysowance Twoje dziecko bawi się, ćwiczy umiejętności manualne oraz poznaje otaczający go świat!

#rysowanka #zabawa #dla dzieci

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!