kolorowanka - krowa z dzwonkiem na szyi

Kolorowanka "Krówka" to wspaniały darmowy materiał do pobrania i druku, stworzony specjalnie dla dzieci. Na obrazku możemy zobaczyć uroczą krowę z dzwonkiem na szyi. Kolorowanka składa się z dużego obrazka, który można pokolorować według własnego pomysłu, oraz z mniejszego wzoru, na którym krowa jest już pokolorowana. Dzięki temu dzieci mogą odtworzyć kolorowanie zgodnie z gotowym modelem. Kolorowanka "Krówka" to świetna zabawa, która pozwala dzieciom rozwijać swoją kreatywność i umiejętności manualne. Przy okazji mogą także poznać zwierzęta, takie jak krowy. To doskonały sposób na spędzenie miłego czasu i rozwijanie umiejętności artystycznych.

#rysowanka #zabawa #dla dzieci #krowa #zwierzęta

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!