kolorowanka - urocza żaba siedząca na liściu lilii wodnej

Darmowy materiał do pobrania i druku, przeznaczony dla dzieci, to kolorowanka o nazwie "Żabka". Na obrazku widzimy uroczą żabę, która siedzi na liściu lilii wodnej. Kolorowanka składa się z dużego obrazka, który dziecko może pokolorować według swojej wyobraźni, oraz z mniejszego, już pokolorowanego wzoru, który dziecko może odtworzyć. To wspaniała zabawa, która rozwija kreatywność i umiejętności manualne. Obrazek nawiązuje do tematyki jeziora, gdzie żaby często można spotkać. Kolorowanie to świetna rysowanka, która pozwala dzieciom wyrazić swoje artystyczne zdolności. Żabka jako zwierzęta są fascynujące dla dzieci, a ta kolorowanka jest świetnym sposobem na ich bliższe poznanie.

#rysowanka #zabawa #dla dzieci #żaba #zwierzęta #jezioro

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!