Jak grać w Łapki na kartce?

Zasady gry w Łapki na kartce są bardzo proste. W rozgrywce biorą udział dwie osoby. Wydrukuj szablon do gry w Łapki. Dzięki temu od razu możesz przejść do zabawy. Wskazujemy naszemu przeciwnikowi liczbę, którą ma on odnaleźć na swoim obrysie dłoni. Kiedy gracz próbuje odszukać cyfry, jego przeciwnik kreśli określonej wielkości kółeczka wzdłuż swojego szablonu dłoni. Robi to do momentu aż pierwszy gracz nie odnajdzie cyfry i nie powie "stop". Wówczas role się odwracają.

Wygrywa ten, kto pierwszy umieści małe okręgi wzdłuż całego konturu wydrukowanej dłoni. Drukuj szablon do gry w Łapki na kartce i zaczynaj emocjonująca rozgrywkę już teraz.

Plansza do gry w Łapki
#cyfry #kolorowanki #zagadka #zabawa #darmowe #gra #do wydrukowania #do druku #dla dziewczynek #dla chłopców #dla dzieci

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!