Gotowe zakładaki do książek do własnoręcznego pokolorowania

Szukasz sposobu na ożywienie swojej biblioteczki i dodanie odrobiny fantazji do czytania? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - zakładki do książek do wydrukowania i pokolorowania! Przygotowaliśmy zestaw 6 unikalnych wzorów ze zwierzętami. Proste i wyraźne linie ułatwią kolorowanie kredkami, flamastrami lub farbami. Wystarczy dodać swoje imię, ulubiony cytat lub rysunek, aby stworzyć niepowtarzalną zakładkę! Śmiało! Tworzenie własnych zakładek do książek rozwija kreatywność i poczucie estetyki, a dodatkowo jest fajnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu z dziećmi.

#prezenty #wycinanka #mazaki #drukarka #wakacje #zagadka #dla dzieci #kreatywność #książki

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!