wykreślanka z jesiennymi skojarzeniami

Obrazek przedstawia zabawkę edukacyjną dla dzieci - wykreślankę o tematyce jesiennych skojarzeń. Na obrazku widzimy kwadratową planszę złożoną z wielu małych kwadracików, każdy z nich zawiera literę. Litery tworzą ukryte słowa, które dzieci mają za zadanie odnaleźć i wykreślić. Wygląda to jak duża łamigłówka, która ma na celu nauczyć dzieci poznawania liter i ćwiczenia koncentracji.

Wykreślanka "Jesienne skojarzenia" to darmowy materiał do pobrania i druku. Dzieci mają za zadanie wyszukać słowa wśród liter na planszy i je wypisać. Ta forma zabawy łączy naukę z zabawą, a temat jesieni może zachęcić dzieci do rozmów na temat zmieniającej się pory roku.

#zabawa #dla dzieci #słowo #jesienne ubrania #deszcz #spostrzegawczość #kasztan

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!