wykreślanka ze słowami związanymi ze sportami letnimi

Na przedstawionym obrazku widzimy darmowy materiał do pobrania i druku dla dzieci o nazwie Wykreślanka "Sportowe wakacje". Grafika jest kolorowa i przyciągająca wzrok. W centrum obrazka znajduje się plansza wykreślanki, wypełniona literami, która przedstawia letnie sporty. Wokół planszy znajdują się różne słowa związane ze sportami letnimi. Zabawa polega na wykreślaniu podanych słów z planszy, używając długopisu lub ołówka. Dzieci mają za zadanie odnaleźć i zaznaczyć wszystkie słowa powiązane z letnimi sportami. Wykreślanie słów może być zarówno zabawą, jak i sposobem na rozwijanie umiejętności czytania i koncentracji. Ten darmowy materiał do pobrania i druku zapewnia dzieciom godziny świetnej zabawy i nauki jednocześnie.

#wakacje #zabawa #spostrzegawczość #sport

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!