wykreślanka ze słowami związanymi z lasem

Na obrazku "Leśna wycieczka" widzimy kolorową planszę wykreślanki, która jest przeznaczona dla dzieci. Plansza jest wypełniona różnymi literami, a obok znajduje się lista słów związanych z lasem, które należy wykreślić. Dzieci mogą się bawić, szukając i zaznaczając słowa na planszy, które znajdują się pionowo, poziomo lub na skos. Zabawa ta nie tylko rozwija umiejętności czytania i pisania, ale również uczy dzieci słownictwa związanego z lasem. Mogą znaleźć takie słowa jak drzewo, liść, jeleń, grzyby czy ptak. To świetny sposób na spędzenie czasu i rozwijanie umiejętności poznawczych, a także zachęta do odkrywania przyrody.

#las #chmury #zabawa #liście #pszczoła #słowo #ptak #przyroda #spostrzegawczość #jezioro

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!