Bezpieczny powrót do szkoły - znaki drogowe


Bezpieczny powrót do szkoły to dla nas wszystkich priorytet. Przygotowaliśmy dla Was specjalną planszę edukacyjną, która pomoże wam lepiej zrozumieć znaki drogowe! Na planszy znajdziecie różne sytuacje, takie jak przejście dla pieszych, teren zabudowany czy ścieżka rowerowa. Waszym zadaniem jest dopasować właściwe znaki drogowe do tych miejsc. Przypomnijcie sobie, jakie znaki oznaczają, i spróbujcie odgadnąć, który znak jest potrzebny w danej sytuacji.

Pamiętajcie, że edukacja dotycząca znaków drogowych jest kluczowa, abyśmy wszyscy mogli wracać do szkoły i do domu w pełni bezpieczni. Zdobywajcie wiedzę i bawcie się dobrze!

#mazaki #niebo #zagadka #zabawa #dla dzieci #uczeń #dom #spostrzegawczość #logiczne myślenie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!