Rebusy - Rebusy zamek drzewo

Rebus "Zamek, pień, nić, kiwi" to świetna zabawa dla dzieci. To niezwykła łamigłówka składająca się z czterech obrazków przedstawiających tytułowe przedmioty: zamek, pień drzewa, nić i kiwi. Każdy obrazek jest wykorzystywany do tworzenia słowa poprzez usuwanie bądź dodawanie liter lub ich zamienianie. Rebus jest bezpłatny i można go pobrać oraz drukować - idealnie sprawdzi się na spotkanie rodzinne lub imprezach dla dzieci. Jego celem jest ćwiczenie umysłu i doskonalenia logicznego myślenia!

#zagadka #zabawa #dla dzieci #drzewo #owoc

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!