Rebusy - Rebusy kura but

Rebus "Kura, but, psy" to darmowy materiał do pobrania i druku przeznaczony dla dzieci. Jest to zabawna łamigłówka składająca się z obrazków kury, buta oraz psów. Przedmioty te są następnie wykorzystane jako punkty wyjścia do uzupełniania lub modyfikowania ich nazw poprzez dodawanie, usuwanie lub zamienianie liter. Ta prosta gra polegająca na odgadywaniu haseł może stanowić doskonałe ćwiczenie logicznego myślenia i sprawdzić umiejętności szybkiego kojarzenia ze sobą różnych elementów.

#pies #zagadka #zabawa #dla dzieci #kura #zwierzęta

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!