Połącz - Połącz segregowanie smieci

"Segregowanie śmieci" to darmowa zabawa dla dzieci, która pomaga rozwijać świadomość ekologiczną. Na ilustracji znajdują się 5 różnych przedmiotów, takich jak butelka, karton, czy skórka banana i 5 pojemników na śmieci w różnych kolorach. Drogi między przedmiotami a pojemnikami są splątane, a zadaniem dziecka jest odnalezienie właściwej drogi dla każdego przedmiotu, tak aby trafił on do odpowiedniego pojemnika na śmieci. Ta zabawa pozwala na rozwijanie umiejętności logicznego myślenia oraz zwiększanie świadomości na temat potrzeby dbania o środowisko.

#segregowanie śmieci #zabawa #dla dzieci #ekologia

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!