Białostockie Planetarium

Planetarium w Białymstoku to niezwykły obiekt, który pozwala dzieciom oraz dorosłym poznać wszechświat i jego tajemnice. Oprócz projekcji filmowych, w planetarium można także oglądać live streaming z teleskopu znajdującego się w obserwatorium! Dzięki temu odwiedzający mogą zobaczyć obiekty kosmiczne w czasie rzeczywistym, co jest na prawdę magicznym przeżyciem. Planetarium w Białymstoku to świetne miejsce dla osób w każdym wieku. Zabierz na wycieczkę swój rysunek i sprawdź jak Ci poszło!

#gwiazdy #planety #astronauta #kosmos #układanka #rysowanka #chmury #niebo #wakacje #zagadka #zabawa #dla dzieci #słońce #kreatywność

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!