Matematyka - Matematyka dlugopisy

Szkoła - Matematyka "Długopisy" to darmowy materiał do pobrania i druku, przeznaczony dla dzieci. Jest to łamigłówka składająca się z czterech równań matematycznych, w których role zmiennych pełnią obrazki przedstawiające tytułowe przedmioty - długopisy. Przygotowana specjalnie z myślą o najmłodszych graczach, polega na dopasowaniu odpowiednich liczb do ilustracji. Gra jest prostsza niż mogliby się spodziewać rodzice i starsi bracia czy siostry – a jej celem jest nauka podstaw matematyki poprzez rozwiązanie problemu logicznego. Zabawa wymaga ćwiczenia umysłu i może być stosowana tak samo jako narzędzie edukacyjne lub doskonałe urozmaicenie wolnego czasu.

#równanie #zagadka #zabawa #przybory szkolne

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!