rozsypanka literowa do ułożenia i obrazek imbryka

Na obrazku widzimy kolorową rozsypankę literową do ułożenia. Ułożenie liter w odpowiedniej kolejności pozwoli na stworzenie konkretnego słowa, które jest nazwą przedmiotu przedstawionego na obrazku.

Obok znajduje się kolorowy i przyjazny dla oka obrazek, który ma na celu sprowokowanie dziecka do skojarzenia słowa z obrazem. Imbryk jest narysowany w prosty, łatwy do zrozumienia sposób, z uśmiechniętą twarzą, aby zainteresować dziecko. Ten materiał do pobrania i druku jest doskonałym narzędziem do nauki dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z czytaniem.

#zagadka #zabawa

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!