Literaki - Literaki kalosze buty

Literak "Kalosze" to darmowy materiał do pobrania i druku, przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Zabawa polega na ułożeniu rozsypanki literowej tak, aby otrzymać nazwę przedmiotu przedstawionego na obrazku. Dzięki tej zabawie Twoje dziecko ćwiczy swoje umiejętności czytania oraz logicznego myślenia. Ponadto można ją wykorzystać jako dodatkową atrakcję podczas spotkań rodzinnych lub zorganizować konkurs - kto pierwszy skojarzy nazwę! Materiał został stworzony specjalnie po to, aby pomóc Twoim pociechom we wszechstronnym rozwijaniu ich umysłu poprzez edukacyjną i łatwo realizowaną formę aktywności.

#zabawa #kalosze

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!