Lato to czas zabawy na świeżym powietrzu, ale także idealny moment na rozwijanie swoich umiejętności za pomocą różnorodnych zadań, które dostarczą wiele radości. Wystarczy pobrać i wydrukować dostępne poniżej materiały aby Twoje dziecko mogło cieszyć się nimi według własnego uznania.

Zadania matematyczne związane z letnimi motywami to idealna okazja do nauki poprzez zabawę. A jeśli Twoje dziecko chce poszerzyć słownictwo to gra w literaki będzie świetną rozrywką.

Rebusy i krzyżówki to znakomita forma treningu umysłu. Moje letnie zagadki skupiają się na słowach i hasłach związanych z wakacjami i sezonem letnim. Natomiast zadania ze znalezieniem różnić pozwolą udoskonalić umiejętności obserwacyjne.

Labirynty to wspaniała zabawa umysłowa, które sprawią że dzieci poczują się, jakby szukali skarbów na plaży, próbując znaleźć właściwą ścieżkę. Kolorowanki zaś zachęcą najmłodszych do eksperymentowania z kolorami i tworzenia wakacyjnych obrazów.

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!