krzyżówka dla dzieci z jesiennymi hasłami

Krzyżówka jesienna 3 to wspaniały, darmowy materiał do pobrania i druku, specjalnie przygotowany dla dzieci. Na kolorowe pola. To właśnie w tych polach dzieci będą wpisywać rozwiązania. Każdy rząd i kolumna na krzyżówce to miejsce na wpisanie jednego słowa. Słowa te są powiązane z tematyką jesieni - mogą to być nazwy owoców, drzew, a nawet pogody typowej dla tej pory roku. Wszystko na obrazku jest jasne i przejrzyste, co ułatwi młodym graczom zrozumienie zasad.

Poszczególne hasła do odgadnięcia są ukryte w opisach umieszczonych obok krzyżówki. Dzieci, korzystając z tych wskazówek, będą musiały odgadnąć odpowiednie słowo i wpisać je w odpowiednie miejsce na krzyżówce. Dodatkowo, niektóre pola na krzyżówce są wyróżnione - to właśnie z liter wpisanych w te miejsca utworzy się końcowe, tajemnicze hasło. Jest to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do nauki i rozwijania umiejętności logicznego myślenia.

#parasol #zagadka #zabawa #dla dzieci #liście #drzewo #jesienne ubrania #deszcz #kalosze

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!