Czy czujecie już w powietrzu zapach kwitnących bzów i rozwijających się pąków? Na zewnątrz przyroda budzi się do życia, a słońce napełnia wszystkich dobrą energią! Nawet najbardziej energiczne pociechy muszą jednak czasem odetchnąć od podwórkowych zabaw. A ja wiem jak im w tym pomóc!

Nasze zagadki o wiośnie, kolorowe łamigłówki, krzyżówki i rebusy są idealną formą odpoczynku w wiosenne popołudnia oraz sposobem na nudę w deszczowe dni. Plansze są gotowe do pobrania lub wydrukowania, aby mieć wiosenne zagadki zawsze w pogotowiu.

Zapraszamy do wiosennej zabawy!

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!