Wiosna to czas odradzania się przyrody i obfitości kolorów, dlatego przygotowałem dla najmłodszych wiele ciekawych i edukacyjnych zabaw, które wprowadzą w wiosenny nastrój. Pobierz i wydrukuj dostępne materiały aby wczuć się w atmosferę tej pięknej pory roku, kiedy wiosenne kwiaty kwitną już za oknem.

Znajdziesz tu zagadki matematyczne inspirowane kolorami wiosny, a także grę w literaki, w której Twoje dziecko będzie musiało odnaleźć słowa związane z tą uroczą porą roku.

Krzyżówki oraz rebusy związane z wiosną i jej urokiem to znakomita forma rozrywki umysłowej. Obrazy wiosenne pełne szczegółów stanowią również świetne tło do zabawy w “Znajdź różnice”.

Wiosenne kolorowanki zaś przeniosą dzieci w świat kwiatów i innych wiosennych motywów, które można kolorować w dowolny sposób.

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!