Szablon kartki urodzinowej do pokolorowania

Stwórz wyjątkowy prezent na urodziny, dzięki naszej kolorowej laurce do samodzielnego wykonania! Nasz szablon pozwala na łatwe wydrukowanie, wycięcie i pokolorowanie laurki, co sprawi, że będzie ona naprawdę wyjątkowa. Dodaj swoje osobiste życzenia i ozdoby, aby laurka stała się niepowtarzalnym wyrazem Twojej przyjaźni i wdzięczności. Pobierz szablon, przygotuj kredki lub flamastry i ciesz się kreatywnym spędzeniem czasu, tworząc coś specjalnego bliskiej osoby z okazji urodzin.

#wycinanka #mazaki #drukarka #zabawa #dla dzieci #kreatywność #kolor #urodziny

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!