Szkoła - Wykreślanka Szkoła

Wykreślanka "Szkoła" to darmowy materiał do pobrania i druku, przeznaczony dla dzieci. Plansza wypełniona jest alfabetem, a na jej obrzeżach umieszczone są litery odpowiadające podanym słowom. Zadanie polega na wykreśleniu tych liter z planszy tak, aby uformować całe słowa. Wykonując to ćwiczenie, dziecko doskonali swoje umiejętności czytania oraz logicznego myślenia. Co więcej, ta kreatywna gra rozwija w nim również zdolności manualne oraz spostrzegawczość! Wykreślanka „Szkoła” może być źródłem nauki i radości jednocześnie - idealnym pretekstem do rozbudzenia potencjału Twojej pociechy!

#zabawa #dla dzieci #przybory szkolne

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!