etykiety na słoiki z nazwami przetworów i produktów sypkich

Ozdabiaj słoiki z przetworami i produktami sypkimi naszymi praktycznymi naklejkami. Dzięki nim łatwo odróżnisz poszczególne produkty, co ułatwi organizację w kuchni oraz uchroni Cię przed pomyłkami.

Bez trudu możesz pobrać i wydrukować nasze wzory na papierze samoprzylepnym lub zwykłym, a następnie przykleić je za pomocą taśmy. Niektóre etykiety zawierają wydzielone miejsca, do opisania produktu, np. rodzaj mąki. Na etykietach z przetworami znajdziesz pole na datę wykonania oraz dodatkową pustą etykietę, którą możesz uzupełnić według własnych potrzeb.
Przywróć porządek i urok w kuchni dzięki naszym unikalnym wzorom naklejek!

#wycinanka #plansza #dom #naklejka

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!