Matematyka - Matematyka ognisko drzewa

Las - Matematyka "Ognisko, drzewa, kompas" to darmowe materiały do pobrania i druku przeznaczone dla dzieci. Ta łamigłówka składa się z czterech równań, w których rolę zmiennych pełnią obrazki ilustrujące ognisko, drzewa i kompas. Dzięki tym materiałom Twoje dziecko będzie miało okazję poćwiczyć swoje umiejętności matematyczne w nietypowym wydaniu! Zadania obejmują dodawanie, odejmowanie i mnożenie oraz inne proste operacje arytmetyczne. Materiał jest doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych lekcji matematyki w szkole lub podczas samodzielnych ćwiczeń domowych.

#równanie #las #zagadka #zabawa #drzewo #ognisko

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!