kolorowanka - maskotka Rudego w szaliku w jesiennej scenerii

Kolorowanka "Złota jesień" to fantastyczny materiał dla dzieci, który przenosi je w sam środek jesiennej scenerii. Przyjazna maskotka o imieniu Rudy jest tu głównym bohaterem. Rudy, ubrany w ciepły szalik, jest otoczony przez piękne liście, które spadły z drzew. Jego towarzyszem jest uroczy kasztan, który dodaje obrazkowi jeszcze więcej jesiennej atmosfery.

Kolorowanka jest zaprojektowana tak, by zachęcić dzieci do twórczej zabawy z przyrodą. Dzieci mają możliwość odtworzenia wzoru na podstawie mniejszego, już pokolorowanego obrazka, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby puścić wodze fantazji i pokolorować ilustrację na własny sposób. Rysowanie i kolorowanie to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na rozwijanie zdolności manualnych i kreatywności. Z pewnością każde dziecko spędzi wiele godzin z uśmiechem na twarzy, ciesząc się tą wspaniałą jesienią na kolorowance "Złota jesień".

#rysowanka #zabawa #dla dzieci #liście #szalik #przyroda #kasztan

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!