Budżetownik Wyzwanie Festiwalowe

Na obrazku przedstawiony jest darmowy materiał do pobrania i druku, o nazwie Budżetownik "Wyzwanie festiwalowe". Jest to kolorowa plansza z wyzwaniem oszczędnościowym, która ma na celu Uzbierać konkretną kwotę na ulubiony i wymarzony festiwal. Każdy rysunek nutki na planszy symbolizuje określoną kwotę, którą możemy odłożyć. Za każdym razem, kiedy uda się odłożyć wskazaną sumę, można wykreślić lub zamalować rysunek nutki, co dodatkowo motywuje do oszczędzania.

Budżetownik "Wyzwanie Festiwalowe" jest nie tylko zabawą, ale też cenną lekcją o wartości pieniądza.

#morze #drukarka #wakacje #zabawa #dla dzieci #słońce #bilecik #plansza #kreatywność #przyroda #leżak #plecak #namiot #hamak #symbol #jezioro #wyzwanie

Chcesz wydrukować darmowe łamigłówki, gry i zabawy z Sali Gier? To proste! Wybierz interesujący Cię szablon. Następnie naciśnij ikonkę „Drukuj”. Potem wybierz format papieru A4 (zazwyczaj jest ustawiony domyślnie) oraz orientację poziomą. Gotowe! Miłej zabawy!

Sala gier to serwis, na którym znajdziesz wiele ciekawych i edukacyjnych materiałów do wydrukowania. Są tu przeróżne kolorowanki, łamigłówki, rebusy i wiele innych zabaw dla dzieci. Nasz serwis z zabawami podzieliliśmy na kategorie. Dzięki nim łatwo znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swoich pociech. Każdy obrazek możesz od razu wydrukować lub pobrać na swój dysk. Dla osób, które lubią gry przygotowałem ich kilka tutaj.

Uwaga! W niektórych z gier poukrywałem kody rabatowe na zamienniki tuszów i tonerów w sklepie internetowym drtusz.pl

Spodobały Ci się nasze łamigłówki i kolorowanki? Podaj je dalej! W dodatku zupełnie za darmo! Udostępnianie naszych materiałów w celach edukacyjnych jest bezpłatne. Wystarczy, że zamieścisz na swojej stronie lub kanale informację, że pochodzą one z serwisu Sala Gier i dodasz link www.salagier.pl. Kolorową zabawą warto się dzielić!